A Nemzetközi Matematikai Diákolimpiák magyar versenyzõi
(19591998)

1. Brassó, Románia (1959)

1.Bollobás Béla (Budapest, Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium, II. o.), II. díj; 2.Csanak György (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium, IV. o.), I. díj; 3. Halász Gábor (Budapest, II. Rákóczi Ferenc Gimnázium IV. o.), II. díj; 4. Katona Gyula (Budapest, Kandó Kálmán Híradás- és Mûszeripari Technikum, IV. o.); 5.Mezei Ferenc (Budapest, II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, III. o.); 6.Muszély György (Budapest, Vörösmarty Mihály Gimnázium, III. o.), III. díj; 7. Szász Domokos (Budapest, Eötvös József Gimnázium, IV. o.), dicséret; 8. Tihanyi Ambrus (Budapest, Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium, III. o.).
 
 

2. Sinaia, Románia (1960)

1. Bollobás Béla (Budapest, Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium, III. o.), I. díj; 2. Fritz József (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium, III. o.), II. díj; 3. Gagyi Pálffy András (Budapest, Széchenyi István Gimnázium, III. o.); 4. Grûner György (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium, III. o.); 5. Hahn János (Szeged, Gépipari Technikum, IV. o.); 6. Komlós János (Budapest, Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium, IV. o.), dicséret; 7. Mezei Ferenc (Budapest, II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, IV. o.), I. díj; 8. Muszély György (Budapest, Vörösmarty Mihály Gimnázium, IV. o.), II. díj.
 
 

3. Veszprém, Magyarország (1961)

1. Bollobás Béla (Budapest, Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium, IV. o.), I. díj; 2. Fritz József (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium, IV. o.), dicséret; 3. Gálfi László (Budapest, I. István Gimnázium, III. o.), III. díj; 4. Góth László (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium, IV. o.), dicséret; 5. Juhász István (Budapest, Madách Imre Gimnázium, IV. o.), II. díj; 6. Kéry Gerzson (Sopron, Széchenyi István Gimnázium, III. o.), II. díj; 7. Kóta József (Tatabánya, Árpád Gimnázium, III. o.), I. díj; 8. Simonovits Miklós (Budapest, Radnóti Miklós Gimnázium, III. o.), II. díj.
 
 

4. Hluboká, Csehszlovákia (1962)

1. Benczúr András (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), III. díj; 2. Gálfi László (Budapest, I. István Gimnázium, IV. o.), II. díj; 3. Gyárfás András (Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium, III. o.); 4. Kéry Gerzson (Sopron, Széchenyi István Gimnázium, IV. o.), I. díj; 5. Kóta József (Tatabánya, Árpád Gimnázium, IV. o.), II. díj; 6. Sebestyén Zoltán (Celldömölk, Berzsenyi Dániel Gimnázium, IV. o.), I. díj; 7. Simonovits Miklós (Budapest, Radnóti Miklós Gimnázium, IV. o.), III. díj; 8. Szidarovszky Ferenc (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), II. díj.
 
 

5. Boroszló (Wroclaw), Lengyelország (1963)

1. Corrádi Gábor (Gyõr, Szt. Benedek-rendi Czuczor Gergely Gimnázium, III. o.), III. díj; 2. Fazekas Patrik (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium, IV. o.), II. díj; 3. Gerencsér László (Budapest, II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, II. o.), II. díj; 4. Lovász László (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, I. o.), II. díj; 5. Makai Endre (Budapest, Eötvös József Gimnázium, II. o.), III. díj; 6. Máté Attila (Szeged, Radnóti Miklós Gimnázium, IV. o.), III. díj; 7. Pelikán József (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, I. o.), II. díj; 8. Szidarovszky Ferenc (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj.
 
 

6. Moszkva, Szovjetunió (1964)

1. Berkes István (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, II. o.), II. díj; 2. Corrádi Gábor (Gyõr, Szt. Benedek-rendi Czuczor Gergely Gimnázium, IV. o.); 3. Freud Róbert (Budapest, Bolyai János Gimnázium, III. o.); 4. Gerencsér László (Budapest, II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, III. o.), II. díj; 5. Komor Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.); 6. Lovász László (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, II. o.), I. díj; 7. Makai Endre (Budapest, Eötvös József Gimnázium, III. o.), III. díj; 8. Pelikán József (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, II. o.), I. díj.
 
 

7. Berlin, Német Demokratikus Köztársaság (1965)

1. Berkes István (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), II. díj; 2. Elekes György (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, II. o.), III. díj; 3. Laczkovich Miklós (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), III. díj; 4. Lovász László (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), I. díj; 5. Makai Endre (Budapest, Eötvös József gimnázium, IV. o.), I. díj; 6. Pelikán József (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), I. díj; 7. Pósa Lajos (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), II. díj; 8. Szalay Sándor (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium, II. o.).
 
 

8. Szófia, Bulgária (1966)

1. Babai László (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, II. o.), II. díj; 2. Berkes István (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.); 3. Elekes György (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.); 4. Laczkovich Miklós (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj; 5. Lovász László (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), I. díj; 6. Pelikán József (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), I. díj; 7. Pósa Lajos (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), I. díj; 8. Surányi László (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), III. díj.
 
 

9. Cetinje, Jugoszlávia (1967)

1. Babai László (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), II. díj; 2. Csirmaz László (Budapest, I. István Gimnázium, II. o.), II. díj; 3. Elekes György (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), I. díj; 4. Hoffman György (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj; 5. Laborczi Zoltán (Gyõr, Révai Miklós Gimnázium, IV. o.), III. díj; 6. Pintz János (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, II. o.), III. díj; 7. Surányi László (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), I. díj; 8. Szûcs András (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), III. díj.
 
 

10. Moszkva, Szovjetunió (1968)

1. Babai László (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), I. díj; 2. Csirmaz László (Budapest, I. István Gimnázium, III. o.), I. díj; 3. Kóczy László (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, II. o.), II. díj; 4. Lempert László (Budapest, Radnóti Miklós Gimnázium, II. o.), II. díj; 5. Mérõ László (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium, IV. o.), II. díj; 6. Mihaletzky György (Budapest, Piarista Gimnázium, III. o.), I. díj; 7. Printz János (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), I. díj; 8. Szûcs András (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj.
 
 

11. Bukarest, Románia (1969)

1. Bajmóczi Ervin (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, II. o.), II. díj; 2. Csirmaz László (Budapest, I. István Gimnázium, IV. o.), II. díj; 3. Fiala Tibor (Budapest, II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, IV. o.), I. díj; 4. Lempert László (Budapest, Radnóti Miklós Gimnázium, III. o.); 5. Mihaletzky György (Budapest, Piarista Gimnázium, IV. o.), II. díj; 6. Pintz János (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), III. díj; 7. Ruzsa Imre (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, II. o.), II. díj; 8. Soós Miklós (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium. IV. o.).
 
 

12. Keszthely, Magyarország (1970)

1. Bajmóczi Ervin (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), I. díj; 2. Borzsák Péter (Budapest, I. István Gimnázium, IV. o.), III. díj; 3. Füredi Zoltán (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium, II. o.), II. díj; 4. Gönczi István (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium, IV. o.), I. díj; 5. Kóczy László (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), III. díj; 6. Ruzsa Imre (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), I. díj; 7. Szendrei Ágnes (Szeged, Ságvári Endre Gyakorlógimnázium, III. o.).
 
 

13. Zsolna, Csehszlovákia (1971)

1. Bajmóczi Ervin (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj; 2. Füredi Zoltán (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium, III. o.), II. díj; 3. Frankl Péter (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium, IV. o.), I. díj; 4. Göndöcs Ferenc (Gyõr, Révai Miklós Gimnázium, IV. o.), I. díj; 5. Komjáth Péter (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), I. díj; 6. Móri Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium, III. o.), II. díj; 7. Nagy András (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj; 8. Ruzsa Imre (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), I. díj.
 
 

14. Toruñ, Lengyelország (1972)

1. Gyõri Ervin (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium, IV. o.), III. díj; 2. Füredi Zoltán (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium, IV. o.), I. díj; 3. Kiss Emil (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, II. o.), III. díj; 4. Kollár István (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium, IV. o.), II. díj; 5. Komornik Vilmos (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), I. díj; 6. Móri Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium, IV. o.), II. díj; 7. Pálfy Péter Pál (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), II. díj; 8. Tuza Zsolt (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), I. díj.
 
 

15. Moszkva, Szovjetunió (1973)

1. Ablonczy Péter (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), III. díj; 2. Kiss Emil (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), II. díj; 3. Kollár János (Budapest, Piarista Gimnázium, III. o.), I. díj; 4. Pálfy Péter Pál (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj; 5. Pröhle Péter (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), III. díj; 6. Simányi Nándor (Budapest, József Attila Gimnázium, III. o.), III. díj; 7. Sparing László (Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium, II. o.), III. díj; 8. Veres Sándor (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium, III. o.), III. díj.
 
 

16. Erfurt, Német Demokratikus Köztársaság (1974)

1. Csuka Gábor (Budapest, Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium, IV. o.), III. díj; 2. Kertész Gábor (Budapest, I. István Gimnázium, IV. o.), II. díj; 3. Kiss Emil (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj; 4. Kollár János (Budapest, Piarista Gimnázium, IV. o.), I. díj; 5. Pröhle Péter (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), III. díj; 6. Simányi Nándor (Budapest, József Attila Gimnázium, IV. o.); 7. Somogyi Antal (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium, IV. o.); 8. Sparing László (Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium, III. o.), II. díj.
 
 

17. Burgasz, Bulgária (1975)

1. Bagó Balázs (Gyõr, Révai Miklós Gimnázium, IV. o.), III. díj; 2. Éltetõ László (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium, IV. o.), II. díj; 3. Jakab Tibor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium, IV. o.), II. díj; 4. Neumann Attila (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), III. díj; 5. Seress Ákos (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, II. o.), III. díj; 6. Soukup Lajos (Budapest, I. László Gimnázium, III. o.), II. díj; 7. Sparing László (Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium, IV. o.), II. díj; 8. Surján Péter (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium, IV. o.), II. díj.
 
 

18. Lienz, Ausztria (1976)

1. Bodó Zalán (Budapest, I. István Gimnázium, III. o.), III. díj; 2. Húsvéti Tamás (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium, IV. o.), III. díj; 3. Magyar Zoltán (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium, III. o.), II. díj; 4. Miklós Dezsõ (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium, IV. o.), III. díj; 5. Moussong Gábor (Tatabánya, Árpád Gimnázium, IV. o.), III. díj; 6. Sali Attila (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, II. o.); 7. Seress Ákos (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), II. díj; 8. Soukup Lajos (Budapest, I. László Gimnázium, IV. o.), II. díj.
 
 

19. Belgrád, Jugoszlávia (1977)

1. Balázs Iván József (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), III. díj; 2. Bodó Zalán (Budapest, I. István Gimnázium, IV. o.), III. díj; 3. Csikós Balázs (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.); 4. Homonnay Géza (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj; 5. Ivanyos Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.); 6. Knébel István (Budapest, József Attila Gimnázium, IV. o.), II. díj; 7. Magyar Zoltán (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium, IV. o.), I. díj; 8. Seress Ákos (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj.
 
 

21. London, Anglia (1979)

1. Bohus Géza (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.); 2. Erdélyi Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium, IV. o.), III. díj; 3. Hajnal Péter (Szeged, Radnóti Miklós Gimnázium, IV. o.), II. díj; 4. Kiss György (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium, III. o.); 5. Nagy Gábor (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium, IV. o.); 6. Szegedy Márió (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), III. díj; 7. Umann Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), II. díj; 8. Tardos Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium, I. o.).
 
 

22. Washington, Amerikai Egyesült Államok (1981)

1. Károlyi Gyula (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), I. díj; 2. Simonyi Gábor (Budapest, Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium, IV. o.), I. díj; 3. Szabó Endre (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), I. díj; 4. Tardos Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium, III. o.), II. díj.
 
 

23. Budapest, Magyarország (1982)

1. Csákány Rita (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), III. díj; 2. Károlyi Gyula (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj; 3. Szabó Endre (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj; 4. Tardos Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium, IV. o.), II. díj.
 
 

24. Párizs, Franciaország (1983)

1. Erdõs László (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium, III. o.), II. díj; 2. Hetyei Gábor (Pécs, Leõvey Klára Gimnázium, IV. o.), II. díj; 3. Magyar Ákos (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), III. díj; 4. Megyesi Gábor (Szeged, Ságvári Endre Gyakorlógimnázium, II. o.), II. díj; 5. Tóth Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj; 6. Törõcsik Jenõ (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium., IV. o.), II. díj.
 
 

25. Prága, Csehszlovákia (1984)

1. Erdõs László (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium, IV. o.), III. díj; 2. Kós Géza (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium, II. o.), II. díj; 3. Magyar Ákos (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj; 4. Megyesi Gábor (Szeged, Ságvári Endre Gyakorlógimnázium, III. o.), II. díj; 5. Mócsy Miklós (Budapest, I. István Gimnázium, IV. o.), I. díj; 6. Szabó Zoltán (Budapest, I. István Gimnázium, IV. o.), II. díj.
 
 

26. Joutsa, Finnország (1985)

1. Bán Rita (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj; 2. Birkás György (Siófok, Perczel Mór Gimnázium, IV. o.), III. díj; 3. Bóna Miklós (Székesfehérvár, József Attila Gimnázium, III. o.), III. díj; 4. Kós Géza (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium, III. o.), I. díj; 5. Makai Géza (Szeged, Ságvári Endre Gyakorlógimnázium, III. o.), II. díj; 6. Megyesi Gábor (Szeged, Ságvári Endre Gyakorlógimnázium, IV. o.), I. díj.
 
 

27. Varsó, Lengyelország (1986)

1. Benczúr András (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), III. díj; 2. Bóna Miklós (Székesfehérvár, József Attila Gimnázium, IV. o.); 3. Kós Géza (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium, IV. o.), I. díj; 4. Lipták László (Szeged, Ságvári Endre Gyakorlógimnázium, III. o.), II. díj; 5. Makai Géza (Szeged, Ságvári Endre Gyakorlógimnázium, IV. o.), III. díj; 6. Tóth Géza (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj.
 
 

28. Havanna, Kuba (1987)

1. Beke Tibor (Nagyatád, Ady Endre Gimnázium, III. o.), II. díj; 2. Benczúr András (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj; 3. Cynolter Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj; 4. Keleti Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), II. díj; 5. Lipták László (Szeged, Ságvári Endre Gyakorlógimnázium, IV. o.), III. díj; 6. Rimányi Richárd (Gyõr, Révai Miklós Gimnázium, IV. o.), II. díj.
 
 

29. Canberra, Ausztrália (1988)

1. Beke Tibor (Nagyatád, Ady Endre Gimnázium, IV. o., a tanévet az USA egy iskolájában töltötte), III. díj; 2. Bíró András (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.); 3. Csirik János (Szeged, Ságvári Endre Gyakorlógimnázium, II. o.); 4. Drasny Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.); 5. Keleti Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj; 6. Sustik Mátyás (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), III. díj.
 
 

30. Braunschweig, Német Szövetségi Köztársaság (1989)

1. Balogh József (Szeged, Ságvári Endre Gyakorlógimnázium, III. o.), II. díj; 2. Benczúr Péter (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), II. díj; 3. Csirik János (Szeged, Ságvári Endre Gyakorlógimnázium, III. o.), III. díj; 4. Fleiner Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj; 5. Pásztor Gábor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium, IV. o.), II. díj; 6. Sustik Mátyás (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.).
 
 

31. Peking, Kína (1990)

1. Balogh József (Szeged, Ságvári Endre Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj; 2. Csirik János (Szeged, Ságvári Endre Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj; 3. Harcos Gergely (Budapest, Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium, III. o.), III. díj; 4. Hausel Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj; 5. Kondacs Attila (Budapest, Árpád Gimnázium, IV. o.), III. díj; 6. Lakos Gyula (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, II. o.), I. díj.
 
 

32. Sigtuna, Svédország (1991)

1. Harcos Gergely (Budapest, Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj; 2. Kõszegi Botond (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), III. díj; 3. Lakos Gyula (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), I. díj; 4. Matolcsi Máté (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), II. díj; 5. Szendrõi Balázs (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), II. díj; 6. Ujvári-Menyhárt Zoltán (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), I. díj.
 
 

33. Moszkva, Oroszország (1992)

1. Faragó Gergely (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), III. díj; 2. Kálmán Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.); 3. Lakos Gyula (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj; 4. Pór Attila (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), I. díj; 5. Szendrõi Balázs (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj; 6. Ujvári-Menyhárt Zoltán (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj.
 
 

34. Isztambul, Törökország (1993)

1. Csörnyei Marianna (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), I. díj; 2. Faragó Gergely (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), I. díj; 3. Futó Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), I. díj; 4. Marx Gábor (Budapest, Szt. István Gimnázium, IV. o.), III. díj; 5. Németh Ákos (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), III. díj; 6. Szeidl Ádám (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium, III. o.), II. díj.
 
 

35. Hongkong (1994)

1. Csörnyei Marianna (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj; 2. Futó Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj; 3. Koblinger Egmont (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), II. díj; 4. Párniczky Benedek (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj; 5. Szádeczky-Kardoss Szabolcs (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), II. díj; 6. Szeidl Ádám (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium, IV. o.), I. díj.
 
 

36. Torontó, Kanada (1995)

1. Bárász Mihály (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), I. díj; 2. Burcsi Péter (Pápa, Türr István Gimnázium, III. o.), I. díj; 3. Koblinger Egmont (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), I. díj; 4. Németh Zoltán (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj; 5. Szádeczky-Kardoss Szabolcs (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), III. díj; 6. Valkó Benedek (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), III. díj.
 
 

37. Bombay, India (1996)

1. Bárász Mihály (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj; 2. Braun Gábor (Budapest, Szt. István Gimnázium, III. o.), II. díj; 3. Burcsi Péter (Pápa, Türr István Gimnázium, IV. o.), I. díj; 4. Frenkel Péter (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), I. díj; 5. Gyarmati Katalin (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), III. díj; 6. Pap Gyula (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium, III. o.), I. díj.
 
 

38. Mar del Plata, Argentína (1997)

1. Frenkel Péter (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), I. díj; 2. Lippner Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), I. díj; 3. Lukács László (Miskolc, Föles Ferenc Gimnázium, II. o.), II. díj; 4. Pap Gyula (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium, IV. o.), I. díj; 5. Szabó Jácint (Gyõr, Révai Miklós Gimnázium, IV. o.), II. díj; 6. Terpai Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, II. o.), I. díj.
 
 

39. Tajpej, Tajvan (1998)

1. Gyenes Zoltán (Budapest, Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium, II. o.), I. díj; 2. Kun Gábor (Budapest, Piarista Gimnázium, IV. o.), II. díj; 3. Lippner Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), I. díj; 4. Lukács László (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium, III. o.), I. díj; 5. Terpai Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, III. o.), I. díj; 6. Zubcsek Péter (Budapest, Fazekas Mihály Gyakorlógimnázium, IV. o.), II. díj.


Természet Világa, 1998. III. különszám, 104106. oldal
http://www.kfki.hu/chemonet/TermVil/ 
http://www.ch.bme.hu/chemonet/TermVil/ 

Vissza a tartalomjegyzékhez